به مناسبت فرارسیدن ایام گرامیداشت هفته کارگر صورت گرفت:

پیام تبریک مدیرکل تامین‌اجتماعی مازندران به دبیر اجرائی تشکیلات خانه کارگر مازندران

جمعه 05 ارديبهشت 1399 بازدید: 499 کد خبر: 13084 [نسخه چاپی]


سیدعلی اصغرمحمودی مدیرکل تامین‌اجتماعی مازندران   با صدور بپامی فرا رسیدن هفته کارگر را  نصراله دریابگی ٰدبیر اجرائی تشکیلات خانه کارگرمازندران تریک گفت. متن  پیام به شرح ذیل است.

بسمه تعالی
مقام معظم رهبری:
استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد.

جناب آقای نصراله دریابیگی
دبیرمحترم اجرائی تشکیلات خانه کارگر استان مازندران

هفته کارگر ، هفته یادآوری زحمات و تلاشهای ارزنده قشری است که پیامبر اکرم (ص) بر دستان پینه بسته آنها بوسه زده و سازمان تامین اجتماعی افتخارش خدمت به این قشر ارزشمند است.
همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند ، استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد و در هر حوزه ای که کارگران با تلاش ، همت ، پشتکار و با برنامه عمل کرده اند توانسته اند گامی بزرگ در توسعه کشور بردارند.
کارگران نیروی محرک اقتصاد کشور و تامین کننده منابع مورد نیاز جهت تحقق توسعه کشور در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی ، رفاهی و … هستند و نباید فراموش کرد که این فرشتگان زمینی در تکاپو هستند تا به مدد کار واندیشه آنها یک ملت در رفاه و آسایش و البته سربلند و سرافراز زندگی کند.
سازمان تامین اجتماعی افتخار دارد که خود را خادم کارگران بداند و از سلامت و امنیت شغلی آنها دفاع کند تا بتوانند با خلاقیت و قوه ابتکار خود ایران اسلامی را بر فراز قله سعادت نگاه دارند.
در سال 1399 که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "جهش تولید" نامگذاری شده است، اگرچه تبعات شیوع بیماری کرونا و تعطیلی ناخواسته و اجباری بسیاری از صنایع، کارگاه‌ها، مشاغل‌ و صنوف برای پیشگیری از شیوع این بیماری، بر منابع و مصارف سازمان تامین‌اجتماعی به عنوان یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی، تاثیر گذاشته است اما ما متعهد هستیم که با تمام توان ضمن مشارکت در پذیرش و ارائه خدمات به بیماران در مراکز درمانی سازمان در مبارزه با کرونا، با در نظر گرفتن تسهیلاتی برای کارگران، کارفرمایان و تولیدگران، در چارچوب ماموریت و وظایف خویش در استمرار مشاغل و گردش چرخ‌های تولید کشور مشارکت و شرایط را تاحد امکان برای ادامه تلاش صادقانه جهادگران عرصه تولید داخلی فراهم سازیم.
بدینوسیله   از جنابعالی و کلیه تشکل ها ی  کارگری که همواره  با تعامل مثبت و منطقی یار وهمراه ما بوده اند و در شرایط سخت از این سازمان مردمی  حمایت نموده اید قدردانی مینمایم.
اینجانب ضمن تبریک این هفته به  تمام کارگران میهن اسلامی علی الخصوص کارگران خدوم استان  ، از خداوند متعال سلامتی و توفیق روز افزون این عزیزان را خواستارم و امیدوارم که در کنار هم بتوانیم شاهد تحقق شعار کلیدی « جهش تولید » باشیم .

سیدعلی اصغرمحمودی

مدیر کل  تامین اجتماعی استان مازندران