مدیر امور شعب سازمان آبشار عاطفه های غرب مازندران در نوزدهمین همایش مدیران کل آبشار عاطفه های سراسر کشور در مشهد مقدس تجلیل شد

سه شنبه 22 مرداد 1398 بازدید: 380 کد خبر: 12916 [نسخه چاپی]

 

 

 

سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها به مدیریت خانم معصومه شعبانی، فعالیتش را از سال 89  آغاز نمود و در حال حاضر با دارا بودن سه شعبه شامل شعبه درمان و ایتام، شعبه جهیزیه و دفتر مدیریت امور شعب غرب مازندران به عنوان یکی از سرآمدترین شعبه کشور حدود یک هزار و 700 خانوار نیازمند شهرستان بابل را  با جمعیت 3 هزار نفر زیر پوشش دارد.

سازمان خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها و مدیریت امور شعب غرب مازندران در چندسال متوالی موفق شد با ارائه خدمات شایسته، عنوان برتر را از بین 550 شعبه سراسر کشور کسب نماید.

به گزارش روابط عمومی آبشار عاطفه ها و دفتر مدیریت امور شعب غرب مازندران نوزدهمین همایش مدیران کل آبشار عاطفه های سراسر کشور از 4 تا 6 مردادماه  با حضور دکتر رضایی  دبیر تشخیص مصلحت نظام و رییس ستاد توانمندسازی کشور، دکتر کمال اکبری معاون مشارکت های مردمی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور، دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی و دکتر عیسی طوسی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران و 800 نفر از مدیران با هدف توانمند سازی سطح مدیران و پیشبرد اهداف خیرخواهانه و خدمتگزاری به ایتام و نیازمندان  و موضوع محرومیت زدایی و کاهش آسیب های اجتماعی حاصل از فقردر مشهد مقدس برگزار شد که از سرکار خانم شعبانی به عنوان مدیر برتر مورد تجلیل قرار گرفت.

 مدیرکل شعب غرب مازندران با اشاره به اینکه محوریت کار این سازمان بر اساس نیت خیرین می باشد، کاهش آسیب های اجتماعی، نهادینه کردن فرهنگ عظیم انفاق، امدادرسانی به مدیریت بحران، اشتغال و کارآفرینی در جهت توانمندسازی جامعه هدف را از مهمترین اهداف این انجمن ذکر کرد.

شعبانی افزود: در حال حاضر حدود 4 هزار خیر نیکوکار با عضویت ثابت با این خیریه همکاری دارند.

این مسئول یادآور شد: اهدا جهیزیه و برگزاری جشن ازدواج برای نوعروسان در سه مرحله در طول سال، اهدا سبد غذایی در دو نوبت، حمایت تحصیلی از دانش آموزان و دانشجویان و حمایت از اشتغال زایی و کارآفرینی با تامین سرمایه کار، ساخت و مرمت مسکن، و خدمات درمانی رایگان به کلیه بیماران را به عنوان اهم سرفصل و چشم انداز سازمان خود دارد.

وی با اشاره به اهدای جهیزیه به 110   نوعروس به مناسبت ولادت امام هشتم از اهدای گوشت در مراسم عید قربان به یک هزار خانوار غرب استان و تامین لوازم التحریر فرزندان خانواده های تحت پوشش به خصوص ایتام ( دانش آموزان و دانشجویان) را از برنامه های آتی این سازمان خیریه مردم نهاد برشمرد.

شعبانی ورود به حوزه اشتغال به منظور ترویج محصولات مازندران در سراسر کشور با کمک سرمایه گزاران را از دیگر برنامه های مهم خویش نامید.

وی گفت: در سال 97 سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه بابل 1 میلیارد و 200 میلیون تومان با تایید حسابرسی شرکتی زیر نظر قوه قضاییه به افراد تحت پوشش شهرستان خدمات در بخش های مختلف  از جمله اهدای جهیزیه و لوازم خانگی، بهداشت و درمان، تعمیرات منزل و اجاره مسکن، مستمری مهر جویان، فطریه، توزیع لوازم التحریرو مواد غذایی، اشتغال زایی و سرمایه کار، مدیریت حوادث و بحران، مشارکت در نهادهای دولتی و غیر دولتی و .....  به خانواده های مددجویان مساعدت نموده است.

عضو هیئت مدیره 8 نفره کارگروه اشتغال آبشار عاطفه های کشور بیان داشت: به منظور سهولت تردد نیازمندان و همچنین ارائه خدمات بهتر در نظر داریم تا در هر بخش شهرستان بابل، دفاتر نمایندگی  را راه اندازی کنیم که تمامی این دفاتر از دفتر مرکزی پشتیبانی خواهند شد.

مدیرکل شعب غرب مازندران در خصوص پنجشنبه های مهربانی ویژه ایتام اظهار داشت: این برنامه هر پنجشنبه با کمک خیرین، مسئولین استانی و شهرستانی با اجرای ویژه برنامه ای مخصوص ایتام با برگزاری کلاس های آموزشی، اخلاقی، تربیتی، ورزشی  و نیز برگزاری جشن تولد و برآورد کردن آرزوی ایتام همراه با غذای گرم برپا می شود.

وی از راه اندازی هشتگ پنجشنبه های مهربانی جهت ورود خیرین به این عرصه و ایجاد ارتباط قلبی خیرین با ایتام جهت برآورد شدن آرزوهای آنان خبر داد.

شعبانی در پایان با قدردانی از حمایت خیرین و مردم گفت: شماره حساب 0104003552007 بانک صادرات و شماره کارت 6037691990238743 به نام آبشار عاطفه ها منتظر کمک های گرم مردم می باشد.