ورزشی

مسابقات جودو قهرمانی بسیج استان مازندران با قهرمانی چالوس خاتمه یافت

مسابقات جودو قهرمانی بسیج مازندران در رده سنی نوجوانان (ویژه طرح استعداد یابی) بمناسبت گرامیداشت  ده هزارو چهارصد شهید استان مازندران و سی شهید غواص استان مازندران در سالن صالحین چالوس با حضور ۶۰ ورزشکاراز تیم‌های ساری، بهشهر، قائمشهر، آمل، چالوس، نور و عباس آباد برگزار شد. در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۴ با حضور هفت شهرستان برگزار گردیده بود با قهرمانی چالوس خاتمه یافت.

بابل قهرمان مسابقات کشتی بسیج استان مازندران شد

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری گزارشگرمسابقات کشتی بسیج استان مازندران که   روز  در شهرستان جویبار  در سالن جهان  پهلوان رضا یزدانی برگزارشده بود با قهرمانی تیم کشتی بسیح شهرستان بابل خاتمه یافت

جویبارفاتح پیکارهای تکواندو بسیج مازندران شد

مسابقات قهرمانی تکواندو بسیج استان مازندران  کرامیداشت یادوخاطره  ده هزارو چهارصد شهید استان مازندران که   از صبح روز پنج شنبه   در سالن شهدای سپاه کربلای مازندران  برگزارشده بود با قهرمانی تیم جویبار پایان یافت.

ملی‌پوشان والیبال خود را براي جا‌م جها‌ني آماده می کنند

- ملی‌پوشان والیبال ایران تمرین خود را در آستانه اعزام به مسابقات واگنر لهستان آغاز کردند. نكته جالب در تمرين ديروز اينكه فرهاد ظريف، ليبروي سابق تيم ملي واليبال ايران كه در ليست جديد سرمربي تيم ملي قرار ندارد در سالن فدراسيون واليبال حاضر شد و دقايقي با لباس شخصي با بازيكنان گفت‌وگو كرد. وي برخورد گرمي با بازيكنان تيم ملي داشت و اواسط تمرين سالن را ترك كرد.

نتایج ضعیف کشتی فرنگی در لهستان

اکنون و در حالی که مسابقات المپیک ریو را در فاصله یک سال و چند ماهی ما قرار دارد وضعیت تیم قهرمان المپیک قبلی در شرایط ناگواری قرار دارد. به گونه‌ای که خیلی‌ها نگران هستند با این وضعیت فرنگی‌کاران کشورمان نتوانند در حد و اندازه چهار سال قبل حاضر شوند.

سومین دوره جشن برترین های چهارهمین دوره لیگ برتر برگزار شد

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران توضیحاتی را در مورد جشن برترین های چهاردهمین دوره لیگ برتر ارائه کرد.

معاون اول رییس جمهوری قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد را تبریک گفت

معاون اول رییس جمهوری با صدور پیامی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جام جهانی آمریکا را به ملی پوشان و مردم ایران تبریک گفت.

رییس فدراسیون فوتبال: کی روش ماندگار شد

رییس فدراسیون فوتبال از ادامه هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان با سرمربیگری کارلوس کی روش خبر داد و گفت: پس از پایان جلسات با کی روش، قرار شد وی بماند و کار را ادامه دهد.

ایوانکوویچ: عملکرد خوب سرخپوشان مقابل النصر و استقلال خوزستان انگیزه مرا افزایش داد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با اشاره به اینکه برای انتخاب نفر دوم کادر فنی این تیم نشستی را با قائم مقام باشگاه برگزار خواهد کرد، گفت: عملکرد خوب سرخپوشان مقابل النصرعربستان و استقلال خوزستان باعث افزایش انگیزه ام شده است.

همه کاپیتان‌های فوتبال ملی ایران؛ از خاتم تا آندرانیک

بیش از هشت دهه از عمر تیم ملی فوتبال ایران می‌گذرد؛ در این مدت طولانی بازوبند کاپیتانی تیم ملی بر بازوی ستارگان فوتبال ایران بسته شده و اینک، آندرانیک تیموریان نخستین بازیکن ارمنی است که افتخار بستن بازوبند تیم ملی را پیدا کرده است.

هاشمیان: امکان همکاریم با برانکو وجود ندارد/ کی‌روش نمی‌تواند همه چیز را تغییر دهد

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با رد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس می‌گوید از زمانی که از تیم ملی خداحافظی کرده است، هیچ مسئولی با او تماس نگرفته تا تشکر کند.