ورزشی

داوری: می‌خواهیم باعث افتخار مردم ایران شویم/ غذاهای ایرانی من را چاق می‌کنند!

خیلی از بازیکنان تیم‌های ملی در جام جهانی 2014 در بوندسلیگا بازی می‌کنند. در واقع 24 تیم ملی حاضر در جام جهانی در لیگ آلمان نماینده دارند.

والیبالیست قرن جانشین «ولاسکو» شد

سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران بالاخره مشخص شد. پس از جدایی خولیو ولاسکو، پرافتخارترین مربی والیبال دنیا از تیم‌ملی والیبال کشورمان، مسوولان فدراسیون والیبال با گزینه‌های صاحب‌نامی چون مک‌کاشین، آناستازی، برناردی، لوزانو، پرندی و آلکنو وارد مذاکره شدند و در نهایت با لورنزو برناردی، بازیکن قرن والیبال جهان به توافق نهایی رسیدند. برناردی ایتالیایی قرار است تا پایان بازی‌های المپیک 2016 برزیل هدایت تیم‌ملی ایران را برعهده داشته باشد.

فتح‌الله‌زاده: تیم‌های عربی بازیکنانمان را هوایی کرده‌اند/ می‌خواهم آندو را راضی کنم،بماند

مدیرعامل باشگاه استقلال با تایید خبر پیشنهاد یک تیم قطری به تیموریان گفت: با آندو صحبت می‌کنم و امیدوارم او در استقلال بماند.

«دیپلماسی ورزشی» به والیبال هم رسید

آب‌شدن یخ روابط ایران و آمریکا در عرصه ورزش هم کاملا به‌چشم می‌آید. پس از ابراز تمایل آمریکایی‌ها برای انجام بازی دوستانه بین تیم‌های فوتبال این کشور و ایران پنجشنبه فدراسیون والیبال آمریکا با ارسال نامه‌ای از تیم‌ملی والیبال جمهوری‌اسلامی ایران برای برگزاری چند دیدار دوستانه در شهر لس‌آنجلس دعوت کرد.

قلعه‌نویی: آندو خشن نیست، روابط عمومی‌اش خوب است!/ از نصب عکس ناصر حجازی در کمپ ناراحت نشدم

ورزش > لیگ برتر - سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید به آرای کمیته انضباطی در مورد تیموریان و اولادی احترام می گذارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن گفت: «در مرحله سختی از لیگ هستیم و به نوعی دیدار فردا یک بازی پلی آف برای عبور از آن است. امیدوارم با یک برد دیگر برابر ذوب آهن شرایط مان را در جدول بهتر کنیم و از تیم های رقیب فاصله بگیریم. همه بازی ها تا پایان لیگ مثل فینال است اما اعتقاد دارم پیروزی در دو بازی آینده تاثیر زیادی در تعیین قهرمان دارد.»