یادداشت

در باب «ذوق زدگان رابطه با آمريكا»نويسنده: فريدون مجلسي*

تأمین اجتماعی الکترونیک چه زمانی محقق خواهد شد؟

روزگاری، سازمان تأمین اجتماعی پیشتاز اتوماسیون اداری در کشور بود. این سازمان از اولین هایی بوده که در دهه 40 و 50 شمسی، کامپیوترهای مین فرم (main computer) را به چرخه انجام کار و آمار و محاسبات خود، وارد و در اواخر سال 1379 بزرگترین طرح ملی جمع‌آوری و تمرکز اطلاعات در کشور، به نام « طرح سامان سوابق بیمه‌شدگان از سال 1328 به بعد» را آغاز و عملیاتی کرد. (متأسفانه، مراحل بعدی طرح کامل اجرا نشد).

محسن ایزدخواه/برخورد دوگانه دیوان عدالت

این یادداشت لزوما" نظرات سازمان تامین اجتماعی نیست.

حسین سیدزاده سرپرست روابط عمومی و رسانه دفتر ریاست جمهوری شد

حسین سیدزاده با صدورحکمی از سوی  رئیس دفتر رئیس جمهور  مسئول مرکز روابط عمومی و رسانه‌های دفتر ریاست جمهوری شد.

کدام جانوران تا چند سال دیگر از روی زمین ناپدید می‏شوند؟

هر تغییری برندگانی دارد و بازندگانی. تغییرات آب‌و‌هوایی هم از این قاعده مستثنی نیستند. با شاخص‏ترین برندگان و بازندگان گرمایش جهانی و تغییرات آب‌وهوایی زمین آشنا شوید

اولین سمینار اپتومتری بیمارستان فارابی برگزار شد

روابط عمومی بیمارستان فارابی:به مناسبت گرامیداشت روز جهانی بینائی، اولین سمینار گروه اپتومتری بیمارستان فارابی با موضوع آستیگماتیسم روز جمعه 19/7/1392 در سالن آمفی تئاتر پروفسور شمس این بیمارستان برگزار شد.

چه کسانی کارگردان «ناخدا خورشید» را خانه‌نشین کردند؟

واقعیت آن است در سینمایی که کارگردانی با سابقه فعالیت در پروژه‌های سینمایی غیراخلاقی آنچنانی از خارج از کشور دعوت به کار می‌شود و در ‌‌نهایت بودجه‌های چند میلیاردی برای فیلمش دریافت می‌کند و این موضوع نیز با مخالف عملی همراه نمی‌شود، نمی‌توان اجازه داد که کارگردان برجسته‌ای همچون تقوایی ‌سیزده سال مداوم فیلمی بر پرده سینما‌ها نداشته باشد.

عيادت وزير بهداشت از چهره ماندگار جراح قلب كشور

وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي به مناسبت عيد قربان ،با حضور در منزل دكتر عباسقلي دانشور، چهره ماندگار جراح قلب و عروق از وي عيادت كرد.

چوگان هم آذری شد

تالباس‌ها کمی تغییرمی‌کندورنگ ولعابشان عوض می‌شود،هرکس ازنگاهی به نقدآن می‌پردازد؛یکی پای تهاجم فرهنگی رابه میان می‌کشد،دیگری ازنابود شدن سنت‌هامی‌گوید، بعدی نوآوری به خرج داده ولغتی چون تبرج ‌می‌‌افریند، نه تنها لباس‌ که دیگرتغییرات هم رصد می شود