جالب ،خواندنی دیدنی

کشف بقایای یک شتر غول‌پیکر در قطب شمال

شترها به عنوان کشتی‌های صحرا شناخته شده‌اند و اکنون دانشمندان موزه طبیعت کانادا در نهایت شگفتی بقایای یک شتر غول‌پیکر را در قطب شمال کشف کرده‌اند.

عجیب‌ترین 500 کیلویی‌های جهان +عکس

وزن یکی از مشخصه هایی است که با آن می توان کیفیت را نیز سنجید اما برخی مواقع بعضی از موجودات آنقدر سنگین وزن می شوند که دیگر از حالت عادی خارج می شوند.

دزد فراری ، ماشین پلیس را دربست گرفت

دزد پاشکسته‌ای که در حال فرار از چنگ ماموران انتظامی بود، خودرو پلیس را دربستی اجاره کرد تا از چنگ قانون بگریزد!

دختر بچه ای که اگر بازی کند می میرد +عکس

"سارا لریمور" دختر بچه 7 ساله ای است که در یکی از شهرهای کالیفرنیا زندگی می کند. او به یکی از نادرترین بیماری های دنیا مبتلا است.

چلوکباب شاهکار چه کسی بود؟

یک مغازه بود و جارچی اش که سر ظهر راه می افتاد در کوچه و بازار و مردان محله را به ناهار دعوت می کرد...

نجات یک کودک از ماشین لباسشویی + فیلم

این کودک به طور معجزه‌آسایی از درون یک لباسشویی نجات پیدا کرد

منطقه زیبای دریاچه "کوه گل" سی سخت

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: منطقه زیبای دریاچه "کوه گل" سی سخت از سه مجموعه دریاچه زیبای کوه گل، دشت‌های لاله‌های واژگون و آبشار زیبای تنگ نمک با نمای بسیار طبیعی و آب و هوای مطبوع تشکیل شده است.

"واریان" جزیره کوچکی در آنسوی آب‌های سد کرج

سفر به روستایی که در دامنه کوه و در جوار دریاچه‌ای حاصل از ساخت سد، قرار دارد می‌تواند تجربه جذاب و هیجان انگیزی باشد.

روستای منحصر به فرد "واریان" در حاشیه سد کرج و در دامنه کوه، در مسیر جاده کرج به چالوس قرار دارد که بهترین مکان برای سفر و تفرج است.

کشف شهر کوتوله‌ها در کرمان؟

در حاشیه کویر شهداد، شهری در ابعاد بسیار کوچک که در خانه‌های چند وجبی‌اش آدم کوتوله‌هایی سکونت داشته‌اند پس از قرن‌ها فراموشی سر از خاک بیرون آورده تا تمدنی با بیش از 5 هزار سال حکومت را که در سینه‌ این شهر کوچک و اعجاب‌آور مدفون بوده، آشکار کند.

اسم شما چه رنگی است؟

اسم شما چه رنگی است؟ چی؟ مگر اسم‌ها هم رنگ دارند؟ پس چی که دارند! تازه اگر شما بدانید اسم‌تان چه رنگی است شاید خیلی از مشکلات‌تان در زندگی حل شود. چی؟ باور نمی‌کنید؟ پس این مطلب را تا انتها بخوانید و متوجه شوید که اسم‌تان رنگ دارد و شناسایی این رنگ خیلی در موفقیت شما موثر است.