جالب ،خواندنی دیدنی

کشف تارزان‌های واقعی در ویتنام +عکس

تارزان یکی از شخصیت های افسانه ای و داستانی و در مورد پسری است که از کودکی در جنگل های زندگی می کرده و از زندگی شهری به دور بوده اما توسط انسان ها پیدا شده و به دنیای مدرن معرفی می شود.

دیگران چه تصوری از شخصیت شما دارند؟

شاید برای خیلی از ما مهم باشد که دیگران با توجه به رفتار و گفتارمان چه تفکری درباره ما دارند، در واقع این مسئله برای ما مهم است که بدانیم با کارهایمان چه شخصیتی از خودمان در مقابل دیگران به نمایش گذاشته ایم و آن ها چطور شخصیتی برای ما متصورند. آیا ما را آدمی مغرور و خودمحور می پندارند یا رئوف و مهربان؟ آیا در نظر آن ها ما انسانی سخت کوش، معقول و هوشیار هستیم یا فردی بی مسئولیت، عصبی و شکاک!

معنی اصطلاح خیمه شب بازی

افراد دغلباز و مزور که همواره در مقام قلب حقایق هستند تا کاهی را کوهی جلوه داده اعمال و کردار خویش را مصاب و مستحسن نمایش دهند از سادگی و زودباوری عوام الناس سوء استفاده کرده با دوز و کلکها و لطایف الحیل که صرفاً اختصاص به این طبقه دارد افکار عمومی را از صراط مستقیم حقیقت و حقانیت منحرف می کنند و به طریقی که منافع آنها را تأمین کند سوق می دهند.

دخترانی که برای آقای رئیس جمهور شاخ گذاشتند + تصاویر

دو تن از دختران عضو تیم بسکتبال دانشگاه کنتیکت آمریکا، هنگام گرفتن عکس یادگاری با اوباما، برای او شاخ گذاشتند.

جسد دختر 500 ساله آغشته به الکل و کوکائین

جامعه > سرگرمی - با دیدن این اجساد، خیلی سخت به نظر می رسد که آنها متعلق به 500 سال پیش باشندhttp://www.khabaronline.ir/detail/306185/society/fun

.

تصاویری از گران ترین هتل سوئیت جهان/ بیل گیتس، حسنی مبارک از مهمانان آن بوده اند

جامعه > سرگرمی - هتل سوئیت پرزیدنت ویلسون در ژنو سوئیس، گران ترین هتل سوئیت جهان است که برای اقامت یک شب در آن باید 52 هزار پوند بپردازید.

http://www.khabaronline.ir/detail/306191/society/fun

عاشقان احمدی نژاد در سراسر دنیا/عکس

محمود احمدی نژاد در همایش تجلیلی که صدا و سیما برای وی برگزار کرده بود، از محبوبیت خود سخن می گوید و می گوید که بعنوان فرزند کوچک ملت ایران به خاطر اندیشه و فرهنگ و ملت ایران در دنیا محبوب شده است. محبوبیت او در دنیا در هشت سال گذشته مصادیقی هم داشته است، سیلویا والریا دختر 20 ساله ایتالیایی و مارادونا و زوج لبنانی هر یک به نحوی به احمدی نژاد ابراز علاقه کرده اند