جالب ،خواندنی دیدنی

عصرخودرو: این فروش تا پنجم بهمن ماه ادامه دارد و بر اساس اعلام لیزنگ ملت تحویل خودروها ۴۵ روزه و با سود ۱۵ درصد خواهد بود.

تا به حال فکر کرده اید چرا بعضی افراد این همه طرفدار دارند ومحبوب همه هستند اما بعضی دیگر … انگار کسی دوست ندارد حتی نزدیکشان بشود؟ خب، دسته اول مهره مار ندارند – شما که به این جور خرافات اعتقاد ندارید؟!

قویترین دزد تهران دستگیر شد؛

فردی که در حال به سرقت بردن لوازم منزل زن دایی خود بود توسط پلیس فاتب دستگیر شد

خانمی با پاهای 107 کیلوگرمی +عکس

مندی سلارس" خانم 38 ساله ای است که دچار یک بیماری بسیار نادر است. پاهای او هیچگاه رشدش قطع نشده و همیشه در حال بزرگ شدن است.

پسری با نصف صورت +عکس

"چارلین ماچین" مادری 33 ساله از اهالی انگلستان است که شاید با دیدن فرزاندان دوقلویش بسیار خوشحال شد اما شوک بزرگی نیز در همان لحظه به او وارد شد چرا که یکی از فرزندانش صورتی نصفه داشت.

رستورانی با میمون‎های گارسون +عکس

رستورانی به نام "کایابوکی" در شمال توکیو دست به اقدامی عجیب زده است و دو میمون را به عنوان گارسون استخدام کرده است که هرکدام آن ها 16 سال سن دارند.

پرموترین انسان های تاریخ +عکس

بیماری گونه های مختلفی دارد که برخی از آن ها خیلی نادر و کمیاب هستند. این بیماری های نادر بیشتربر اثر مشکلات ژنتیکی و اختلالات سیستم بدنی ایجاد می شوند.

پردرآمدترین کودک تا زشت ترین زن جهان

نگاهی به اخبار برخی سایت ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی.

چرا جغدها می‌توانند سر خود را تقریبا ۳۶۰ درجه بچرخانند؟

جغدها علاوه بر انعطاف‌پذیری بالای بافت و مهره‌های گردنی خود برای اینکه بتوانند سر را به سادگی بچرخانند، شریان پشتیبانی دارند که در هنگام گردش سریع سر، مواد مغذی و اکسیژن مورد نیاز آنرا تأمین می‌کند.

ازدواج بازيکن فوتبال با دختر ۶ ساله!+عکس

بازيکن فوتبال(امريکايي) همچنان که خودي در ميادين فوتبال از خود نشان داده است، به سرعت به عنوان يک جوان خوب محبوبيت عمومي پيدا کرده است.

آواز پرندگان در جنگل؛ يك تم زيبا براي اندرويد + دانلود

تم GO SMS Pro Forest Song Super Theme اندروید مي تواند حال و هواي گوشي شما را حسابي رويايي كند.