خانواده وسلامت

در بارداري و شيردهي کمتر حبوبات بخوريد

در ميان مواد غذايي با منشأ گياهي، بهترين منبع پروتئين، مغزدانها و حبوبات هستند...

تهران - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای طرح جدیدی موسوم به ˈحذف دریافت وجه نقد از بیمارانˈ در بیمارستان های کشور خبر داد

تهران - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای طرح جدیدی موسوم به ˈحذف دریافت وجه نقد از بیمارانˈ در بیمارستان های کشور خبر داد.

«گوشت برزیلی» قربانی ایرانی نگیرد!

در این باره از دکتر شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز پرسیدم که گفتند هیچ گزارشی در این زمینه به کمیسیون داده نشده است. همچنین پیشتر آقای قاضی‌پور درباره موضوع واردات گوشت نیز گفته بود که چرا واردات گوشت باید در انحصار افراد خاص باشد و پس از آن خبری در این مورد در میان نباشد؟

چربی مو را چگونه از بین ببریم؟

عضو مرکز ایمنی محصولات طبیعی و گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: جوشانده برگ چغندر، چربی مو را از بین می‌برد و برای پوست و مو بسیار مفید است.

مجلس ممنوعیت بیمه فرزندان چهارم خانواده را لغو کرد

خبرگزاری فارس: لایحه دولت درباره لغو ممنوعیت بیمه فرزندان چهارم خانواده در کمیسیون بهداشت مجلس بررسی و تصویب شد.

مردان بیشتر فکر پس انداز هستند یا زنان؟

پژوهشگران بر این گمانند كه این آینده‌ نگری برای غلبه بر اضطراب‌های ناشی از رسیدن به دوره بازنشستگی بوده و كسانی كه قبل از سی سالگی بخشی از درآمد خود را پس‌انداز می‌كنند رضایت بیشتری از زندگی و اضطراب و ناامیدی كمتری نسبت به زنان دیگر خواهند داشت.

با موسیقی استرس تان را کم کنید

گوش کردن به موسیقی باعث می شود که هورمون سرتونین با سرعت بیشتری تولید شود. ترشح این هورمون باعث می شود که ما احساس خوبی داشته باشیم، بنابراین افزایش تولید آن به شاد شدن ما و کم کردن سطح استرس در ما کمک می کند.

سالانه 45 هزار نفر در کشور بر اثر آلودگی هوا جان می بازند

تهران - رییس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: سالانه 45 هزار نفر در کشور بر اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند و این درحالیست که 70 درصد سرطان ها به نوعی مرتبط با محیط زیست و مسایل انسانی است.

تزریق ژل و بوتاکس چطور باعث زیبایی می شود و چقدر ماندگار است،کدام معتبر است؟

تزریق ژل و بوتاکس چطور باعث زیبایی می شود و چقدر ماندگار است،کدام معتبر است؟

بوتاکس نام اختصاری سم بوتولیسم است. تزریق مقدار کمی از این ماده بطور مستقیم در ماهیچه فعالیت آن را کم کرده و خطوطی را که نتیجه پرکاری آن روی صورت به وجود می آید از بین می برد در نتیجه صورت جوان تر و شاداب تر به نظر می رسد. یك روش سریع و نسبتا غیر تهاجمی است.

با بوی بد دهان به طور قطعی خداحافظی کنید

با بوی بد دهان به طور قطعی خداحافظی کنید

با بوی بد دهان به طور قطعی خداحافظی کنید
در روش درمان بوی بد دهان با لیزر،مراقبتهای ویژه ی پس از جراحی نیز حذف می گردد، به طوری که پس از پایان یافتن جلسه درمان،بیمار می تواند بر خلاف روش جراحی متداول به راحتی غذا مصرف کند.

این عادت های بد را ترک کنید

این عادت های بد را ترک کنید

این عادت های بد را ترک کنید
یکی دیگر از مشکلات پیشرفت تکنولوژی ظهور بازی های رایانه ای است. این بازی ها به لطف پیشرفت در علوم کامپیوتر از کیفیت خارق العاده ای نیز برخوردار هستند و باعث جذب افراد زیادی شده اند.

آموزش والدین برای تربیت فرزندان، جامعه را سالم می‌کند

سلامت نیوز : فریده عالی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه بسیاری از مسائل تربیتی باید در دوران کودکی مورد توجه قرار گیرد،‌ اظهار داشت: از آنجایی که اساس شخصیت هرفرد در کودکی آن شکل می‌گیرد، باید زمان مناسب در اختیار والدین به منظور ایفای نقش تربیتی قرار داده شود.